Úvahy o školním roce

odrážející

Jak se může blížit další nepředvídatelný školní rok? Konce nám umožňují ohlédnout se zpět. Pokud si uděláme čas na přemýšlení a zvážíme, jsem si jistý, že všichni najdeme příklady odvahy, odolnosti, kreativity a úsilí. Každý člověk, rodina, škola a komunita bude mít svůj příběh. To je to, co vidíme při pohledu zpět na jednu školu - Chelsea Community Hospital School. čtěte více

Vidíme školu, která i nadále nabízí plný, kreativní, náročný a na člověka zaměřený zážitek dětem a mladým lidem, kteří prožívají zdravotní nebo duševní krizi. Zdravotní stav a duševní stav tam budou bez vypuknutí pandemie Covid-19. To, co pandemie udělala, bylo, že škole ztěžovalo její práci, konkrétně pokračovalo ve výuce studentů v nemocnicích, jednotkách, centrech a dětských domovech, protože jim nebylo příliš dobře, než aby mohli navštěvovat jejich obvyklé školy.

Navzdory výzvám vyvolaným výlukami, omezeními cestování, OOP, izolací a mnohem, mnohem více se škole podařilo oslovit obrovské množství dětí a mladých lidí. Microsoft Teams, ujeté kilometry do práce, oblékání a odložení OOP, telefonování, mimování u oken, to vše pomohlo škole udržet to, co umí nejlépe. To znamená spojit se s dětmi a mladými lidmi a uvést život do učení.

Hudební workshopy s City of London Symphonia a Wigmore Hall, relace poezie s Fire Poet Phillip Wells, lekce vědy o pitvě srdce a plic, workshop s Opera Holland Park, projekt hudebního a uměleckého mramorování, psaní hieroglyfů, hodnocení GCSE, Pride oslavy, poezie Windrush .... seznam pokračuje. Není divu, že škola poskytuje tak rozmanité a inspirativní učební osnovy, jak tomu vždy bylo. Je úžasné, že to nešlo zastavit v tom, co dělá vždycky. Pandemie tomu nezabránila; změnilo to jen některé způsoby, jak se to mohlo stát.

Tento příběh jedné školy se nepochybně opakuje ve školách po celé zemi, které nebylo možné zastavit kvůli kreativitě a houževnatosti celé školní komunity, studentů, rodin, zaměstnanců školy, zaměstnanců nemocnic a guvernérů a všech, kteří nás podporují prostřednictvím spolupráce a partnerství.

Studenti jsou srdcem všeho, co naše školy dělají, jsou to studenti, kteří se inspirují a umožňují to. Budoucnost je stále nejistá a výzvy velké, ale ohlédnutím se zpět a inspirací k tomu, čeho jsme dosáhli, víme bezpochyby další vzrušující a motivující příležitosti za rohem.

Tým Studna ve škole

Sociální sítě

Sociální sítě
Připojit se ke konverzaci
Facebook Instagram twitter

Newsletter

Newsletter
Přihlaste se k odběru našich  NEWSLETTER